Kosmētiķe Dana

Mūsu kolektīvam pievienojusies jauna meistare, kosmētiķe Dana, kura savu darbu veic ar prieku un lielu atbildību, ik dienas papildinot savas zināšanas. Dana veic sejas procedūras, vaksācijas, skropstu un uzacu krāsošanu, uzacu korekciju un ausu caurduršanu.

Atjaunojošā sejas procedūra – Attīroša, mitrinoša/sejas procedūra, kas izlīdzinās ādas reljefu un mazās krunciņas. Āda izskatīsies svaigāka. Piemērota visiem ādas tipiem.

AHA skābju procedūra – ādu noloboša, attīroša, atjaunojoša procedūra. Uzlabo ādas toni, izlīdzina ādas reljefu. Stimulē pašatjaunojošo procesu. Piemērota visiem ādas tipiem.  

Pērļu un dimantu procedūra – lieliska procedūra pigmenta plankumu samazināšanai, ādas izgaismošanai un liftingam. Izlīdzina ādas reljefu un mazās krunciņas. Piemērota sausai, jūtīgai un pelēcīgai ādai ar elastības trūkumu.

Hialuronskābes procedūra ar rožu, ķiršu un lotosa ziediem – Intensīvi mitrinoša un pretgrumbu procedūra. Izlīdzina grumbiņas, izlīdzina toni un uzlabo ādas tonusu. Nostiprina ādas dabīgo imunitāti. Piemērots visiem ādas tipiem, īpaši sausai, biezai un nobriedušai ādai. 

Kaviāra un laša DNS procedūra – izsmalcināta pretgrumbu, sejas ādu nostiprinoša un balinoša procedūra, kas reizē mitrina un baro. Āda kļūst elastīga ar jaunavīgu izskatu. Piemērota visiem ādas tipiem, īpaši jūtīgai, sausai, nogurušai un nobriedušai ādai.vadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.


 .